Zpravodajství

Natáčení Místa v životě finišuje

Natáčení druhé řady oblíbeného seriálu televize Nova Místo v životě zdárně míří do cíle. Na jednom z posledních natáčecích dní jsme se byli podívat. Režisér Jiří Chlumský byl nadmíru spokojen a z klidu jej nevyrušil ani déšť, který několikrát přerušil natáčení. Příčinou jeho spokojenosti jistě byla i jedna z hlavních hrdinek seriálu Anna Šišková, která je zároveň i režisérovou partnerkou.


„Anička je skvělá herečka a za chvilky strávené s ní na place jsem vděčný," usmíval se režisér. „I mě natáčení s Jirkou baví. Alespoň se vidíme, jindy to tak veselé není, protože kvůli nedostatku času, se většinou míjíme," postěžovala si půvabná herečka Anna Šišková. Na place panovala veselá atmosféra. „S tímto seriálem jsem prožil kus svého života a bylo to příjemné soužití," bilancoval Jan Hrušínský alias právník Janata.

Scénáristé si na samotný závěr natáčení připravili pro Jana Hrušínského malou lahůdku. V restauraci, kam pozve Annu Šiškovou - svou bývalou ženu, místostarostku Janatovou s dětmi na oslavu, je začne obtěžovat opilý muž. „Budu se prát," smál se při natáčení sympatický herec. „Nevzpomínám si, že bych pral někdy v životě, ale kvůli scénáři musím," trochu se obával svého protivníka Hrušínský. A kdo vyhrál? „K překvapení celé své seriálové rodiny i mému jsem jej přepral," oddychl si.

Více z natáčení vám prozradíme už brzy v naší videoreportáži.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz