Zpravodajství

Místo vodky byla v láhvi voda

Voda místo vodky. To není slovní hříčka, ale realita, se kterou se setkal zákazník jednoho hypermarketu v Praze - Štěrboholích. Nikdo nedokáže vysvětlit, jak se podivná vodka Gorbačov do prodejny dostala. Voda místo alkoholu byla ještě v dalších několika lahvích.

Poté, co si pan Karel doma otevřel lahev vodky, nestačil se divit.

Pan Karel šel proto hbitě vodku reklamovat. Přímo v prodejně si nový kus ihned otevřel, opět si dal lok vody, třetí lahev si šel vybrat přímo do regálu a výsledek? Stále stejný.

"Je tady psaný, že to je čirá vodka a je to čirá voda," říká pan Karel.

Nikdo neví, jak se podivná vodka nevodka do prodejny dostala. Posledních šest lahví jsme společně s regionálním ředitelem Intersparu zkoumali a ochutnávali. Ty, které měly fixou na etiketě černou značku, byly falzifikáty, jen ve třech lahvích byla opravdu vodka.

Vodka byla vyrobená v Německu, dovozcem je společnost Bohemia sekt, ani v ní ale nedokážou pochopit, jak se mohla voda do lahví dostat.

Je to zpráva nová, prodej vodky v Intersparu pozastavujeme, říká dovozce.

Do celého případu se s největší pravděpodobností vloží také celníci, ti budou zjišťovat, kolikrát byl porušen zákon.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz