Zpravodajství

Lucie Hadašová pomáhá týraným zvířatům

Lucie Hadašová pomáhá týraným zvířatům
Zdroj: Korzo

Česká Miss 2007 Lucie Hadašová dnes předala Azylu týraných zvířat v Praze dary v hodnotě pěti tisíc korun.

„Jsem ráda, že se mi podařilo sehnat peníze v této částce. Je to jen začátek, který všechno odstartuje. V budoucnu se chci věnovat a pomáhat právě zvířatům. Zvlášť psy mám ráda, sama mám jednoho doma," svěřila se česká kráska. Lucie má doma Yorkšírského teriéra jménem Čiki.

V libeňském útulku se momentálně nachází 25 opuštěných a týraných psů. Olga Abrahamová, která o pejsky pečuje, jich má doma ještě pět a na chalupě dalších devatenáct. „Nechápu jak někdo může zvířata schválně mrzačit a ubližovat jim," kroutí hlavou nad zuboženými pejsky Česká Miss.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz