Zpravodajství

Opilec za volantem srazil na chodníku ženu

Opilec za volantem srazil na chodníku ženu
Zdroj: TV Nova

Pirát za volantem řádil v úterý odpoledne v Českém Krumlově. Opilec s 1,78 promile alkoholu v krvi tam srazil na chodníku 59letou ženu. Ta utrpěla těžká zranění. Uvedl to mluvčí jihočeských policistů Michal Marušák.

"K nehodě došlo v pondělí ve čtvrt na tři," řekl našemu serveru Marušák. Muž (31 let) zřejmě nedodržel bezpečnou vzdálenost od vozu před ním, který náhle zastavil před přechodem pro chodce. Řidič strhl řízení vpravo a vjel na chodník, kde procházela žena.

Řidič u sebe neměl řidičský průkaz a policisté zjistili, že mu soud před rokem na dva roky řízení motorových vozidel zakázal. "Nepamatuji se, že by se v našem regionu v poslední době stala podobná nehoda," dodal policejní mluvčí.

 

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz