Zpravodajství

VIDEO: Andrea Němcová: "Baví mě vždycky to, co právě dělám."

VIDEO: Andrea Němcová: "Baví mě vždycky to, co právě dělám."

Andrea Němcová uvádí na Nově pořad Střepiny. Půvabná moderátorka se nám svěřila, že často a ráda z Prahy utíká. Kam? Která nejhorší zpráva ji v životě zasáhla a jakým nejvtipnějším přeřekem pobavila své okolí? Odpovědi na tyto a jiné otázky najdete v našem videorozhovoru.

Zdroj: TV Nova

Co na sebe prozradila Andrea Němcová?

Kdy a kde jsem se narodila: 29.5.1976 v Táboře (po 12-ti hodinovém porodu)

Co jsem se rozhodla studovat: nejdřív Střední hotelovou školu v Praze (maturovala jsem i z vaření ), potom VOŠ v Táboře, obor aplikovaná sociologie a ještě mám studia v plánu

Kam mě vítr zavál po studiích: Šla jsem televizní cestou od nejnižšího schůdku. Ještě při studiích jsem začala pracovat v táborské televizi, kde jsem dělala hitparádu, medailónky táborských hudebních skupin, takže znám v Táboře mnoho sklepů a garáží, kde kapely zkoušely. Pak jsem začala natáčet i zpravodajství a moderovat táborské zprávy. Po roce jsem šla dál na jih do Českých Budějovic, to už byla televize krajská, 2 roky jsem zde byla regionálním zpravodajem pro TV Prima, moderovala živé pořady (obzvlášť ráda vzpomínám na ten, kdy se mi z krku odplazila krajta daleko z obrazu, takže to bylo povídání s fakírem o krajtě bez krajty), potom jsem se přesunula do Prahy do centrály Primy a po roce jsem dostala nabídku od TV Nova a už jsem tady sedmý rok.

V jakém stavu se momentálně nacházím: svobodném

Co mě (ne)baví: Většinou najdu potěšení skoro ve všem, co právě dělám. Baví mě „mučit" si tělo sportem, ideální je plážový volejbal při 35ti stupních nad nulou. Baví mě kuželky, aerobic, hádanky, kvízy, sudoku, posezení s přáteli, dobré jídlo, dobré pití, houbaření, čtení, naslouchání zajímavým slovům, baví mě jen tak se dívat kolem sebe, je toho víc.... A abych nezapomněla, baví mě samozřejmě práce. Nebaví mě se hádat, křičet a třeba taky žehlit.

Kam se rád podívám o dovolené: Kamkoliv, co je trochu vzdálené od Barrandova a je tam teplo.

Tajné přání, které můžu prozradit: prozradím jedno pracovní a tím je lepší vysílací čas pro Střepiny.

 

 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz