Zpravodajství

Gwyneth Paltrowová chystá vlastní kulinářský pořad

Gwyneth Paltrowová chystá vlastní kulinářský pořad
Zdroj: TV Nova

Štíhlounká herečka Gwyneth Paltrowová klame tělem. Asi nikdo by do ní neřekl, že je to vášnivá kuchařka, která se stejnou chutí své pokrmy také konzumuje. Tato přednost jí spolu s uměním plynně hovořit španělsky vynesla vlastní kuchařskou show na kabelové televizi. Ta se bude natáčet v nejrůznějších oblastech Španělska.

Známá herečka však nebude jedinou hostitelkou pořadu. S kulinářskými specialitami jí bude pomáhat mezi celebritami velmi oblíbený šéfkuchař Mario Batali.

"S naším pořadem chceme sjezdit celé Španělsko, abychom divákům názorně přiblížili nejzajímavější místní krajové speciality," těší se kuchař. Také Gwyneth se natáčení nemůže dočkat: "Miluji všechny španělské speciality, hlavně pokrmy z říčních úhořů," říká. Před kamerou bude spolu s Mariem Batalim připravovat pokrmy, z nichž mnohé ještě neochutnala. "Bude to pro mne dobrodružství a doufám, že pro diváky také," dodává.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Píše se na Deník.cz