Zpravodajství

"Na Okoř je cééésta..." zazní na zřícenině už po osmé

Festival v romatických kulisách zříceniny Okoř už sedm let táhne z Prahy do přírody za muzikou. Letošní poslední prázdninová sobota patří festivalu Okoř.

Festival na trampské baště začíná v sobotu 25. srpna ve 14 hodin, kdy na pódium přijde hip-popová kapela Temperamento. Po vystoupení Doctora P. P. a Michala Hrůzy na pódium vtrhne Vypsaná fixa, která v těchto dnech chystá novou desku Fenomén.

Jeden z mála letních koncertů Hany Hegerové
V line-upu má místo i popoulární Divokej Bill, Anna K nebo Mig 21. Radost sálá toto léto ze zřídka vystupující Hany Hegerové a její doprovodné kapely složené například ze saxofonisty Františka Koppa, basisty Roberta Balcara nebo klavíristy Petra Maláska.

Půlnoční set odehraje Richard Krajčo s kapelou Kryštof a program hodinu po půlnoci uzavře David Koller. Pak už nezbyde než využít přilehlé stanové městečko nebo se vydat na cestu domů.

Na místo bude jezdit posílená doprava z Kladna a Prahy. Po skončení akce budou pro návštěvníky nachystány autobusy. Lístky jsou k mání za 400 korun v předprodeji a v den konání za 450 korun. Na závěr je nutné dodat, že málokterý domácí festival může říci, že byl vyprodaný. Okoř uplynulý rok byl. Ale to také jen proto, že jeho areál nepobere desetitisíce hudebních fanoušků jako například masové akce typu Rock for People nebo Colours of Ostrava.
Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz