Zpravodajství

George Michael sází kytičky

George Michael sází kytičky
Zdroj: Sony BMG

Zpěvák George Michae, který byl v červnu odsouzen za řízení v nezpůsobilém stavu ke stu hodinám veřejně prospěšných prací, se teď činí po boku alkoholiků a drogově závislých jako zahradník v londýnském centru pro bezdomovce.

Bývalý zpěvák skupiny Wham! tvrdí, že ho práce baví. "Jsem jako všichni ostatní. Když uděláte nějakou pitomost, musíte za to platit. Já tu teď zahradničím a je to fajn. Opravdu se mi to líbí a dokonce mi to i jde. Dělám, co se po mně chce. Rád pomůžu a nechci, aby se ke mně chovali jinak než k ostatním," prohalšuje optimisticky.

Zpěvák, který včera strávil tři hodiny tříděním a sázením rostlinek, prý na bezdomovce udělal jednoznačně dobrý dojem. Jeden z nich, William Bowie, říká, že si velmi porozuměli: "Většina z nás buď byla nebo je závislá na drogách, takže ho chápeme. Docela rád si s námi povídal o všem možném. Je jako my všichni, jen s tím rozdílem, že má hodně peněz."

Michael se během procesu snažil přesvědčit soudce, aby mu dal na starost péči o mladé hudebníky, ale neuspěl. Nyní však objevuje nikoli talenty, ale novou zálibu a zájem nejen o trávu, ale i jiné rostlinky.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz