Zpravodajství

Ivana Vyskočila jeho "dvacítka" prostě ulovila

Ivana Vyskočila jeho "dvacítka" prostě ulovila
Zdroj: Korzo

Známý herec Ivan Vyskočil, který v současnosti hraje císaře Rudolfa II. v muzikálu Golem, si stejně jako tento rozmařilý vladař užívá milostného života plnými doušky. Sice tvrdí, že nic se nemá přehánět, že nevymetá erotické salóny, jak mu přisuzuje bulvár, ale těžko říci, kde je pravda.

Faktem je, že se svou exotickou přítelkyní Lucií, která je mladší než on nejméně o čtyři desítky let, je velmi spokojený. Spolu s ní zavítal tento víkend i na žertovné klání muzikálových hvězd na Vysočinu a dával to jednoznačně najevo.

Soutěží se však zamilovaný pár vůbec nezúčastnil a věnoval se především jen sám sobě, takže většinu času se oba k sobě tulili jako dvě hrdličky. V sobotu po ránu mladičká Lucie dokonce vytáhla svého přítele na ryby. Štěstí ale neměla, na její udici žádný kapřík nezabral, ačkoliv si s rybářským prutem vedla velmi zdatně.

Lucie přiznala, že se rybaření kdysi ve volných chvilkách ráda věnovala, ale teď s tím přestala, protože Ivana Vyskočila tato činnost vůbec nebaví. A nijak se s tím netají. "Lovit ryby jí ale rozhodně nezakazuju, jediné, co u Lucky strašně nerad vidím, jsou cigarety," prohlásil na svůj věk tolik šarmantní muž. Zároveň se začal se svou partnerkou přít, kdo z nich koho vlastně ulovil. "Ona ulovila mě," prohlásil Ivan Vyskočil před novináři. "To není pravda, on ulovil mě a nebylo to jednoduché," tvrdila velmi vehementně půvabná kráska.

Oba jsou spolu už více než půl roku a jejich vzájemné jiskření nepohasíná. Zda bude na pořadu dne svatba, ale není jasné. Jisté je, že bývalá manželka Ivana Vyskočila, bulharská břišní tanečnice Anife, svého exchotě předežene. Proslýchá se totiž, že její sňatek s podnikatelem Janem Velebou je na spadnutí.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz