Zpravodajství

Florida je pro Waldovo zdraví zázračný lék

Florida je pro Waldovo zdraví zázračný lék
Zdroj: Korzo

Zázračné vyléčení zpěváka Waldemara Matušky, který po příletu na Floridu náhle ožil a přestaly ho trápit jeho vážné zdravotní problémy, není podle Heleny Vondráčkové ničím výjimečným. "Teplo, vlhko, Mexický záliv, jód a moře. To je to tajemství, které Waldovi pomohlo," nechala se slyšet zpěvačka, která je za Atlantikem Matuškovou sousedkou.

Zná to na vlastní kůži nejen ona, ale i její manžel Martin Michal. Ten tvrdí, že příznivé floridské klima je ideální dobíječkou baterek i pro ně. "Když přiletíme utahaní a zničení z Prahy, trvá to tak dva, tři dny a začne to fungovat. Jsme jako znovuzrození. To, že se na Floridě Waldovi ulevilo, nebyl žádný zázrak, ale jistota," dodává Martin Michal.

Brzký odlet na Floridu doporučovala i MUDr. Martina Pelichovská z pražského Motola, která se stará o zdravotní stav Matušky při jeho pobytu v Praze. I ona měla pravdu, když doporučovala změnit podnebí. Nebezpečný zápal plic i srdeční arytmie, zčásti způsobená extrémním počasím minulých týdnů v Česku, je zažehnán, jak potvrdil sám zpěvák.

A tak je legendární Slavík z Madridu opět plný energie a v blízké budoucnosti se chce pustit do přestavby svého floridského domu. Mezitím si užívá bazénu, který teplotami přes třicet stupňů připomíná spíše termální koupel, i šťavnatých argentinských steaků, které si zamiloval stejně jako jeho manželka, zpěvačka Olga Matušková - Blechová.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Píše se na Deník.cz