Zpravodajství

Šárka Vaňková je skvělá partie

Šárka Vaňková je skvělá partie
Zdroj: Korzo

Zpěvačka Šárka Vaňková je momentálně volná, ale o nápadníky nemá nouzi. "Inzerát si v žádném případě dávat nemusím," prohlásila půvabná blondýnka, o které málokdo ví, že je výborná partie, protože znamenitě vaří, což muži dovedou náležitě ocenit.

Při soutěži v rámci žertovného klání, které se konalo tento víkend mezi herci z muzikálů Angelika a Golem, jednoznačně zvítězila v disciplíně, kde se poznávaly jednotlivé druhy exotického koření, uhodla naprosto všechny. Dokonce věděla i to, do čeho používat kardamon, koriandr či kurkumu. Šárka by prý ve svém věku mohla s přehledem konkurovat každé bábě kořenářce, komentovali její výkon některé kolegyně.

Šárka pak musela s barvou ven. "Já moc ráda vařím, ale jsem spíš na klasickou českou kuchyni, omáčky a tak. Teď jsem zvládla perfektně i svíčkovou. Pěkně masíčko prošpikuju, peču se zeleninou i kořením, pasíruju, přidávám smetanu i karamel, všechno tak, jak má být," pochlubila se svým uměním madame de Montespan z muzikálu Angelika.

Faktem ale je, že vaření ji baví jen v případě, když má zajištěné strávníky. Po rozchodu s podnikatelem Jakubem Vytáčkem žije v novém bytě sama, takže v současné době svému koníčku moc nedá.
Navíc srpen je pro Šárku Vaňkovou už tak trochu ve znamení pracovních povinností. Volna si užila v červenci, kdy si odpočinula v Paříži. Prošla památky, projela se lodí po Seine, ochutnala místní speciality. Teď se už učí na zkoušku z výtvarné výchovy a v září se vrátí do školních lavic na střední pedagogickou školu.

V srpnu Šárka účinkovala na benefičním koncertu na hradě Houska a včera zazpívala na vodáckém tábořišti U kouzelníka v obci Kácov, přímo u břehu řeky Sázavy na multikulturním hudebním festivalu Napříč žánry - Kácov 2007. Prvního září se bude spolu s dalšími protagonisty muzikálu Angelika bude podílet na charitativním koncertu pro děti z dětských domovů. Tím pro ni také skončí definitivně doba prázdninového "nicnedělání" a pro stříbrnou SuperStar začíná normální denní kolotoč: divadlo - škola - divadlo.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz