Zpravodajství

Best Of Kryštof s písničkami na přání

Best Of Kryštof s písničkami na přání
Zdroj: TV Nova - Barbora Machková

Jedna z nejoblíbenějších českých kapel Kryštof chystá pro své fandy po čtyřech řadových albech a koncertním živáku cédéčkový bonbónek – „bestofku“.

Za svou čtrnáctiletou kariéru vytvořil Richard Krajčo se svou partou řadu skvělých hitů, tak není myšlenka vydání výběru toho nejlepšího v žádném případě překvapivá. Naopak se dá očekávat, že o album bude obrovský zájem a bude jistě patřit k nejlepším českým deskám roku. Co ovšem fanoušky určitě mimořádně potěší, je možnost se na obsahu cédečka aktivně podílet. Tímto neobvyklým krokem dává Kryštof posluchačům vědět, že stojí i o jejich názor! „Ne vždy se kapela domluví na výběru toho nejlepšího a ne vždy rádiové hity bývají tím, co fanoušci milují. A tak jim dáváme možnost složení desky ovlivnit, respektive rozhodnout. Jak se zdá, fanouškům se něco takového líbí," vysvětluje frontman Richard Krajčo.

Na oficiálních stránkách kapely probíhá hlasování o písně, které by podle fanoušků neměly na albu chybět. Na výběr jich je dvacet a zatím vedoucími jsou hitovky Obchodník s deštěm, Zrcadlení a Lolita. Nechybí samozřejmě Ženy, Cosmoshop, Vodné stočné nebo Chmýří. Vydání alba je plánováno na 19. října a kromě výběru 11 - 12 písní z předchozích alb bude obsahovat i tři novinky. Prvním singlem, který nasadí rádia, bude song Plán.

Kromě nového CD chystá kapela Kryštof od 1. listopadu do 15. prosince podzimní turné. Nebude to ale koncertní halová klasika - celkem patnáct vystoupení se bude odehrávat v mimořádných prostorách - po českých a moravských divadlech. Historické budovy jako např. Stavovské divadlo v Praze si žádají komornější hudbu, a tak budou písně hrány v akustické podobě.

 

EMI

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz