Zpravodajství

Toronto zvoleno za Spice City!

Toronto zvoleno za Spice City!
Zdroj: EMI

Znovuzrozená dívčí kapela Spice Girls toto pondělí ohlásila, že kanadské Toronto bylo zvoleno za Spice City. Ve stejném městě také pro své skalní fanoušky připraví speciální koncertní show.

Webovou stránku Spice Girls před nedávnem zaplavil nápor fanoušků, kteří si svoje Spice City měli zvolit. Dohoda zněla, že skupina v něm následně odehraje exklusivní koncert. Ve hře dále bylo také například Rio, Chicago, Paris, Melbourne, Manchester, Bagdad či Alice Springs. Kanadská metropole získala s převahou většinu hlasů. I samotná děvčata mají z Toronta radost „Jsme potěšeny, že budeme moci vystoupit v Torontu. Máme tam fantastické fanoušky a jsme naprosto ohromené jejich pozitivní reakcí. Je to nádherné místo a nemůžeme se dočkat, až se tam vrátíme."

Nejslavnější dívčí skupina ohlásila 28. června světové turné. Od té doby se o lístky přihlásilo víc než tři miliony fanoušků. Turné má zatím i s Torontem naplánováno patnáct zastávek.

EMI
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz