Zpravodajství

V Lipně ležela mrtvá prostitutka

V Lipně ležela mrtvá prostitutka
Zdroj: TV Nova

Ve čtvrtek dopoledne našel turista na pláži na Lipně v Černé v Pošumaví tělo zavražděné ženy. Podle informací naší reportérky Michaely Klárové se žena živila poskytováním sexuálních služeb. Informací o nálezu těla utopené ženy našemu webu potvrdil Michal Marušák.

"Žena ve věku 25-40 let utrpěla bodná poranění," uvedl Marušák.

"Oběť měřila 152 cm, byla snědé pleti a měla původně černé vlasy odbarvené na blond. Žena byla nalezena bez oblečení, pouze na nohách měla bílé sportovní boty a troje ponožky, vrchní modrošedé barvy s nápisem Jeans," uvedl Marušák. "Na předloktí měla vytetován nápis Gabika," dodal Marušák.

Byla i na E55

Spekuluje se o tom, že by zavražděná mohla být žena, která do jižních Čech přicestovala ze Slovenska. Ještě v minulém týdnu se pohybovala okolo silnice E55. Také tam - konkrétně ve Skoronicích, pár kilometrů od hraničního přechodu s Rakouskem byla viděna naposledy v pondělí.

Podle některých lidí nasedala do auta s rakouskou poznávací značkou. Někteří svědci tvrdí, že se jednalo o stříbrnou dodávku, naopak jiní říkají, že auto bylo bílé. To nám ale policie nepotvrdila, ani nevyvrátila. 

S identifikací mrtvoly pomáhaly policii i ženy, které se živí prodejem svého těla. Prostitutky tvrdí, že neviděly utonulou od začátku týdne.

Policie vyzývá svědky události, aby zavolali na linku 158.

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz