Zpravodajství

Livestream z mejdanu Noci filmových nadějí

Livestream z mejdanu Noci filmových nadějí
Zdroj: TV Nova

Na pražské Národní třídě probíhal studentský mejdan až do šesté ranní. Náš štáb byl celou dobu u toho! Skrze on-line kamery vám až do půl druhé přenášel atmosféru z klubu. On-line kamery i živé rozhovory jsou už skončeny a na další informace se těšte v následujících dnech na našem webu!

>> Hlasujte pro nejlepší snímek a vyhrajte dárek <<

21:35 - On-line reportáž začíná! Sledujte s námi aktuální dění ze studentského mejdanu.

21:45 - Klub se čtvrt hodiny před samotným začátkem akce začíná plnit návštěvníky. Na barech jsou připraveny nápoje, u vchodu stojí hostesky a moderátoři se odreagovávají hraním fotbálku.

22:05 - Přípravy na dnešní večer probíhaly hladce. Jediný zádrhel způsobila kapela Ska2tonics. Ta se totiž slovy Radmily Jirkovské ze sekce řízení lidských zdrojů "vysekala na dálnici". Skupina je naštěstí už na místě a zdržení se týkalo jen zvukové zkoušky.

22:10 - Generální ředitel TV Nova Petr Dvořák si v předsálí zahrál fotbálek.

22:30 - Petr Dvořák odstartoval Noc filmových nadějí II. Alespoň tu část, která se odehrává tady v klubu.


22:40 - Na pódium přišla vzácná návštěva: režiséři Jan Svěrák a Martin Šulík. Jan Svěrák stačil několikrát rozesmát publikum. Vybral ze sedmatřiceti studentských děl ta, která se mu nejvíce líbila a když ani na druhé zavolání tvůrců na pódium nikdo nereagoval pronesl: "Jste tu vůbec, studenti filmových škol, nebo je to jen komparz?" Nakonec ze sedmi filmů našel v davu zástupce dvou snímků.

22:55 - Kapela Ska2tonics spustila svou show! A my vám za pět minut promítneme aktuální informace přímo od moderátorky večera Alice Veldenové. 

23:25 - Fotbálek je v neustálém obležení. Momentálně měří síly Petr Dvořák a ředitel TV Markíza Václav Mika s Janem Svěrákem a jeho kamarádem.

23:40 - Výsledek fotbálkového turnaje dopadl lépe pro Jana Svěráka.

23:50 - Blíží se první živý vstup do televizního vysílání a start Noci filmových nadějí na TV Nova a TV Markíza.

00:10 - Trojitý živý vstup zahájil "naděje" číslo dvě. Postupně diváky přivítal Tomáš Hauptvogel,  Roman Juraško a Alice Veldenová. Zábava je v plném proudu a v místním kinosále se promítá vysílání TV Nova. O filmy tedy nepřijdou ani účastníci dnešního studentského mejdanu. A kdyby přece, mohou si je stejně jako vy všichni stáhnout z internetových stránek TV Nova a TV Markíza, kde jsou už nyní zdarma k dispozici.

00:45 - Ovace v sále jsou po každém filmu bouřlivé. Mísí se tam potlesk s výskotem a těžko odhadovat, který film se dosud líbil nejvíce. 

01:05 - Vyptali jsme se hostů, jak dlouho tu s námi zůstanou. Režisér Jan Svěrák už v on-line rozhovoru uvedl, že nás opustí lehce po půlnoci, Petr Dvořák hlásil druhou až třetí hodinu a režisér Martin Šulík pronesl, že si bude do šesté hodiny ranní hrát na taxikáře a bude rozvážet své přátele domů.

01:20 - Hlásíme se naposledy z pražského klubu. V 01:30 ukončíme naše streamové vysílání. Všechny další události se dozvíte z reportáže, které se dočkáte v následujících dnech. Přejeme příjemnou noc se studentskými filmy!

Všechny on-line rozhovory z místa jste viděli a na další materiál se těšte v následujících dnech. Diskuze pod článkem je vám plně k dispozici, tak pište, co se vám na naší "dvojce" líbilo a co méně. Máte filmového favorita? Podpořte ho v hlasování nebo třeba názorem v diskuzi pod článkem.  
   

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz