Zpravodajství

Lupič s pistolí přepadl bar v Praze na Vinohradech

Ozbrojený lupič ve středu v časných ranních hodinách přepadl noční podnik na pražských Vinohradech. S pistolí v ruce chtěl po barmance peníze, pak se ale polekal přítomnosti dvou spících lidí a z místa činu bez lupu utekl.

Kriminalisté věří, že pachatele brzy vypátrají. V podniku totiž byly umístěny průmyslové kamery, které zachytily podobu pachatele. „Přestože nic neodcizil, dopustil se trestného činu loupeže," informovala na webu mluvčí pražské policie Eva Miklíková.

Neznámý muž se v nočním baru v ulici Korunní v Praze 2 objevil krátce po třetí hodině ranní. Na pětadvacetiletou barmanku zamířil pistolí a chtěl všechny peníze. "Žena mu tedy řekla, ať ji následuje do zadních prostor herny - baru, což také udělal," uvedla mluvčí. V zázemí podniku ale spali dva lidé, kterých se lupič podle policie lekl a dal se na útěk.

Byl si obhlídnout terén

Případem se okamžitě začali zabývat kriminalisté. Vyhodnocením záznamu z průmyslových kamer dospěli k závěru, že pachatel se v podniku objevil už zhruba hodinu před loupeží, aby si obhlédl terén. Posléze se do baru vrátil, tentokrát vyzbrojen pistolí.

Policie vyzývá občany, kteří by mohli poskytnout k případu jakékoli informace, aby je sdělili na telefonní číslo 974 852 101, případně na linku tísňového volání 158.

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz