Zpravodajství

Server HN: Paroubek se pos...l!

Server HN: Paroubek se pos...l!
Zdroj: TV Nova

Zpravodajský server Hospodářských novin IHNED.cz rozeslal svým odběratelům SMS zpravodajství text, který rozčílil předsedu ČSSD Jiřího Paroubka. V něm se totiž píše, že se předseda sociální demokracie měl, slušně řečeno, pokálet. Jiří Paroubek to považuje za úmyslný útok.

Paroubek se posral. Tak přesně tento text přišel všem odběratelům SMS zpravodajství IHNED.cz v 15 hodin a 32 minuty. Reakce Jiřího paroubka na sebe nenechala dlouho čekat. Zlobí se, že musí neustále čelit tlakům, kterými je zesměšňován, karikován a urážen s cílem stůj co stůj pošpinit předsedu ČSSD.

Paroubek se zlobí!

Jiří Paroubek se zlobí, že neustále musí čelit tlakům, kterými je zesměšňován, karikován a urážen s cílem stůj co stůj pošpinit předsedu ČSSD. Prý šlo o cílený útok. To ale IHNED.cz popírá. Sprostá věta měla uniknout při testování systému pro odesílání SMS zpráv. Proč ale kdosi z redakce poslal právě tu o pokálení Paroubka šéfredaktor IHNED.CZ neuměl vysvětlit.

"Já u toho nebyl a kdybych tam byl tak bych ho rovnou praštil po hlavě, ale jako třeba si to i část populace myslí já nevím.....jako je to nevhodný je to nekorektní je to nesmyslný co k tomu dodat", řekl reportérovi TV Nova Jiřímu Dlabajovi.

O omluvu nestojí

Jiří Paroubek tvrdí, že o omluvu nestojí. Prý ať se IHNED:CZ omluví veřejnosti.Omluva přesto na stránkách zpravodajského serveru v podvečer vyšla s tím, že text byl profesionálně i lidsky nepřijatelný.
Zda a jak šéfredaktor IHNED.CZ potrestá autora textu, o tom zatím přemýšlí.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz