Zpravodajství

Mladý řidič naboural autem do rodinného domu

Mladý řidič naboural autem do rodinného domu
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Zničené auto a vážně porušená stěna rodinného domku - to je výsledek neobvyklé dopravní nehody, která se stala v pátek večer ve Velké Bukovině na Děčínsku. Mladý řidič nezvládl mírnou zatáčku a naboural do boční stěny domu.

Pan Dlesk se chtěl dívat na svůj oblíbený film, to bylo krátce po dvacáté hodině. Když usedl k televizi, jeho domek se z ničeho nic otřásl. Z okna v prvním patře se díval na svou zahrádku, kde už stála skupina přihlížejících. Přímo pod sebou pak viděl auto zabořené v domě a velké praskliny ve zdi.

Chtěl se předvést

Bílý volkswaagen řídil místní mladík, na sedadle spolujezdce byla jeho dívka. Podle všeho se chtěl předvést, špatně ale odhadl mírnou zatáčku. Možnou příčinou dopravní nehody byla nepřiměřená rychlost, řidič a jeho spolujezdkyně byli jen lehce zraněni.

Probořená zeď zavalila téměř třetinu místnosti, včetně postele, kde pan Dlesk často odpočívá. Rodinný dům si hned ráno prohlédl statik. V polovině stavby teď nikdo bydlet nemůže, bylo by to životu nebezpečné.

Majitel domku bude hned v pondělí kontaktovat stavební odborníky, nikdo totiž nedokáže odhadnout, jak dlouho narušená zeď vydrží.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz