Zpravodajství

Slovensko: stařenku zavraždil nezletilý kluk!

Slovenskem otřásla brutální vražda stařenky. Ze zločinu policie obvinila teprve 14letého chlapce a k případu podala jen několik strohých informací. Podle slovenských médií měl chlapec 87letou ženu zavraždit jen proto, že ho překvapila když kradl v jejím sklepě.

Brutálně zavražděnou babičku našla na schodech její vlastní vnučka, když šla za ní s obědem. Nikdo z místních lidí nevěřil, že bestiální čin má na svědomí někdo ze sousedů, někdo, koho sami dobře znají.
Dnes ale obec zažila druhý šok. Pouhých 72 hodin stačilo policii k tomu, aby dopadla vraha. Je jím teprve 14letý chlapec, které bydlel hned naproti stařenky.

Chytila ho při činu

Domácí mluví o tom, že stařenka zloděje chytla při činu. Ten se ale bál, že ho udá. Proto ji omráčil lahví a rozbitým sklem jí pak podřezal hrdlo. Aby toho nebylo málo, zasadil stařence několik bodných ran jejím vlastním nožem.

Chlapec prý potom poklidně odešel, a když stařenka umírala na vykrvácení, on se tvářil jakoby se nic nestalo. Sourozenci malého vraha jej ale hájí, podle nich by ničeho takového nebyl schopný. Jeho spolužačka ale tvrdí, že byl agresivní.

Protože jde o zvlášť závažný zločin, chlapci hrozí až 15 let vězení.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz