Zpravodajství

Nehody na Orlickoústecku a Chomutovsku: dva mrtví, šest zraněných!

Nehody na Orlickoústecku a Chomutovsku: dva mrtví, šest zraněných!
Zdroj: TV Nova

Dva mrtví a šest zraněných lidí. Taková je bilance dvou vážných dopravních nehod, které komplikovaly dopravu v neděli vpodvečer na Orlickoústecku a Chomutovsku. V prvním případě řidiče zmohl pravděpodobně mikrospánek, za druhou nehodou stojí nepochopitelné manévry na silnici.

Přehledná a rovná křižovatka mezi Žatcem a Chomutovem - říká se jí křižovatka smrti. Čtyři mladíci v osobním autě Honda měli údajně najet do protisměru, tam se střetli s dalším autem. V něm seděla matka se dvěma dětmi. Její bezvládné tělo zůstalo zaklíněné ve vozidle.

Mladá sedmatřicetiletá žena na místě dopravní nehody zemřela. Další z účastníků, 22letý muž zemřel zhruba po dvou hodinách v nemocnici.
V péči lékařů jsou momentálně ještě další tři lidé, měli už být mimo ohrožení života. Vozovka byla neprůjezdná, policie nechala auta místo nehody objíždět po poli.

Z auta nezbylo téměř nic

K další vážné nehodě došlo u Šedivce mezi Žamberkem a Jablonném nad Orlicí. Dvacetiletý řidič s bílou dodávkou pravděpodobně kvůli mikrospánku nezvládl řízení a narazil do stromu. Z auta nezbylo téměř nic. Škoda je více jak 200 tisíc korun.

V autě seděli tři lidé. Řidič a spolujezdec utrpěli těžká zranění. Hasiči museli řidiče vystřihovat z vozu dvacet minut, než ho dostali ven.
Na této silnici od Šedivce do Žamberka je přitom napočítáno už dvanáct až třináct smrtelných nehod. Silnici policisté uzavřeli na celé odpoledne. Plně průjezdná byla až v šest hodin večer.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz