Zpravodajství

Domažlicko na slavnostech vyhrávalo set top boxy - video

Domažlicko na slavnostech vyhrávalo set top boxy - video

Na tradiční Chodské slavnosti se sjely nejen za tradičními chodskými koláči davy návštěvníků a kromě hudby, divadel či řemesel tam mohly narazit na stánek TV Nova s moderátory Televizních novin Markétou Fialovou a Karlem Voříškem.


Televize Nova ve stánku informovala o digitalizaci a moderátoři celou sobotu rozdávali autogramy. O zábavu dětí bylo také postaráno. Na jejich obličeje kreslil motivy kočiček, motýlů, tygrů nebo třeba filmových postaviček malíř Josef Novák, bavil je i klaun.

Rozdalo se 140 přijímačů
Kdo vyplnil dotazník, ten pak mohl získat jeden ze 140 set top boxů. Šance vyhrát byla poměrně vysoká, protože se každou hodinu losovalo hned několik výherců. "Těch, na které se tady nedostane a ten set top box si koupí, já si hodně vážím, protože tím dávají najevo, že by nás neradi ztratili," svěřila se Markéta Fialová.

Na dotazy odpovídal ředitel techniky TV Nova 
U stánku byl přítomen i ředitel sekce techniky TV Nova Ivo Ferkl a od rána odpovídal na dotazy návštěvníků. "Pokud mají diváci doma televizorů několik, potřebují těch set top boxů víc a nebo musí mít složitější set top box," upozornil Ferkl. 
TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz