Zpravodajství

Victoria a David Beckhamovi: Naletěli podvodníkům?

Vybíravost se nevyplácí! Příliš pozdě to k vlastní škodě zjistila hvězda nově vzkříšených Spice Girls, třiatřicetiletá Victoria Beckhamová. Ukázalo se totiž, že při koupi luxusního sídla, v němž s manželem a dětmi od července žije v kalifornském Beverly Hills, sedla na lep podvodníkům.

Kuriózně především proto, že se při jeho hledání usilovně snažila počínat si co nejobezřetněji. "Každý v Americe si myslí, že když jsme s Davidem multimilionáři, může si za nabídnutý dům účtovat přemrštěnou cenu," vysvětlovala od minulého podzimu po každé nové cestě do Los Angeles, proč její mise v roli kvartýrmistra skončila opět neúspěšně. Až letos na jaře si plácla s realitními makléři Josephem Babajianem a Kyle Grassem a odkoupila od nich vilu v těsném sousedství sídla svých přátel Toma Cruise a Katie Holmesové za dvanáct milionů liber, tedy více než půl miliardy korun.

"V novém domově se cítíme šťastně a spokojeně," pochvalovala si ještě před několika dny ve svém internetovém deníčku. Tehdy však netušila, že oba podnikatelé, jimž za zprostředkování koupě domu vyplatila 190 tisíc liber na provizi, budou zatčeni FBI. Pro podezření z podvodných machinací, předražování realit a v neposlední řadě i praní špinavých peněz. Z pětaosmdesátistránkového obžalovacího spisu, který mají k dispozici losangeleské justiční orgány, prý mimo jiné vyplývá, že za svou novou vilu Victoria a David Beckhamovi zaplatili dvojnásobek její skutečné tržní ceny.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz