Zpravodajství

Na židli "Nadějí" usedl Svěrák, Kruml, Veldenová a Ska2tonics - video

Na židli "Nadějí" usedl Svěrák, Kruml, Veldenová a Ska2tonics - video

Studentskou tvorbu Noci filmových nadějí na doprovodném mejdanu sledovalo několik stovek návštěvníků a naše internetová redakce u toho byla on-line. Na místě jsme vyzpovídali řadu zajímavých osobností. Na židli v improvizovaném studiu usedla reportérka Alice Veldenová, kapela Ska2tonics, mediální analytik Milan Kruml a režisér Jan Svěrák.

Zdroj: TV Nova

První do našeho křesla usedla enegická Alice Veldenová, kterou pár minut po našem povídání čekalo pódium, kde od pomyslného moderátorského pultu vítala režiséra Jana Svěráka a Martina Šulíka. 
- Rozhovor s Alicí Vedenovou -

Zdroj: TV Nova
Výběr z rozhovoru:
"Já jsem taková multižena," řekla Alice s tím, že bude večer moderovat i natáčet reportáž do Volejte Novu.
"Pro mě to bude poprvé a doufám, že to nebude trapas," komentovala své první živé televizní zkušenosti.

Alici vytřídala část dechové sekce kapely Ska2tonics. Pánové Braňo a Tomáš po našem povídání také spěchali do sálu, protože na ně čekaly nástroje a hodinový koncert.  
- Rozhovor s kapelou Ska2tonics -  
Zdroj: TV Nova

Výběr z rozhovoru: 
"Při náznaku couvání jsme narazili do holandského kamionu," vysvětlil Tomáš, proč kapela dorazila na zvukovou zkoušku se zpožděním. 

Zdroj: TV Nova
O výběr filmů a jejich pořadí se spolu se slovenskými kolegy postaral mediální analytik Milan Kruml. Kam se ubíraly jeho kroky po rozhovoru, není redakci známo. Ale protože už při první Noci filmových nadějí se část večera bavil s mladými tvůrci, měl nejspíš podobný program i tentokrát.
Rozhovor s Milanem Krumlem -

Zdroj: TV Nova
Posledním hostem byl Jan Svěrák, který právě dohrál stolní fotbálek a po rozhovoru zamířil k televizní kameře, aby skrze živý vstup pozdravil televizní diváky.  
- Rozhovor s Janem Svěrákem -

Koho se ještě dočkáte?

Nejraději bychom do křesla usadili všechny mladé tvůrce a vzácné hosty, ale na to nebyl ve filmovém reji prostor. Přesto jsme stačili vyzpovídat generálního ředitele TV Nova i TV Markíza, slovenského patrona mladých filmařů režiséra Martina Šulíka nebo Ivu Brusovou, ředitelku pořádajícího oddělení. V útrobách klubu jsme potkali i vítěze "jedničky", režiséra Jakuba Hussara a druhého moderátora večírku Tomáše Hauptvogla. Všechno, co nám prozradili, vám brzy přineseme na našich stránkách.   

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz