Zpravodajství

Rolling Stones končí?

Legendární rocková skupina Rolling Stones se, dle šířících se zvěstí, chystá ukončit po dnešním koncertu v londýnské aréně své působení na hudební scéně.

Členové kapely prý prohlásili, že jejich současné turné A Bigger Bang Tour, v rámci kterého vystoupila skupina 22. července také v Brně, bude už jejich poslední, protože jejich frontman, Mick Jagger a kytarista Keith Richards jsou příliš staří na to, aby zvládli ještě další.

Jak uvádí server FemaleFirst a řada dalších zdrojů, jeden z jejich přátel říká: "Dozvěděli jsme se, že tohle je jejich poslední turné. Světové turné Rolling Stones se plánuje celé roky dopředu a než by se přichystalo další, Mickovi a Keithovi by už bylo pomalu sedmdesát." Mick, Keith, bubeník Charlie Watts a kytarista Ronnie Wood tento týden končí velké světové turné v neděli koncertem v Londýně.

Rolling Stones, jejichž píseň "(I Can't Get No) Satisfaction" z roku 1965 se stala nejslavnější rockovou skladbou, se zformovali v roce 1962 a od té doby podnikali jedno turné za druhým. Za posledních pět desetiletí prodali přes 200 milionů alb po celém světě a hráli na stovkách míst. I jejich poslední turné se setkalo s nadšením jak kritiků, tak fanoušků.

 

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz