Zpravodajství

Rozčtvrcená dívka z Ústí v guláši neskončila

Rozčtvrcená dívka z Ústí v guláši neskončila
Zdroj: TV Nova

V některých médiích se objevily další šokující podrobnosti k případu brutálně zabité mladé ženy z Ústí nad Labem. Z části jejího těla měl prý pachatel uvařit guláš a přinést ho do restaurace jen kousek od místa, kde se minulý měsíc na vraždu přišlo.

Kriminalista ale naší televizi takové tvrzení popřel. Stejně tak to odmítla i hospodská, která nic o guláši z lidského masa neví.

Ta informace vyvolala velký rozruch. Rozčtvrcené tělo mladé ženy našly děti na sídlišti Severní Terasa poblíž gymnázia na začátku července. Ženu zabil a tělo rozřezal její přítel Miroslav Rittich. Policie teď čeká na výsledky odborných posudků, například na Rittichův psychiatrický posudek. Zjišťuje se, jestli je možné, že svoji přítelkyni zabil už loni na podzim, jak sám uvádí.

Tak dlouho by totiž hlava v igelitové tašce nalezená minulý měsíc v zemi u gymnázia nevydržela.

Před soudem by Rittich mohl stanout koncem roku.

Italská domácnost

Ženu rozřezal, aby se snáze zbavil jejího těla. Použil k tomu kuchyňský nůž a pilku. Muž se k činu doznal. Hrozí mu trest až 15 let vězení.

Podle policisty Jiřího Krupičky bylo zhruba čtyřleté soužití páru plné hádek i domácího násilí. Žena od svého druha velmi často utíkala, někdy se i dlouhé dny toulala. Oba partneři patřili mezi takzvaně sociálně slabé a neměli práci.

Další části těla dívky pak našli ve čtvrtek v mrazáku v bytě obviněného, který bydlel nedaleko místa nálezu těla.

 

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz