Zpravodajství

Ivana Jirešová se vzpružuje voňavkami

Ivana Jirešová se vzpružuje voňavkami
Zdroj: Korzo

Má úspěch na jevišti, ale slavnou se Ivana Jirešová stala až díky nováckému seriálu Ordinace v růžové zahradě. V jeho první sérii za roli barmanky ji diváci označili dokonce za Objev roku. Teď pokračuje v natáčení dalších dílů, na které se může konečně plně soustředit, protože, jak říká, nejhorší už má za sebou.

"Obvykle točím ráno od šesti a večer se už musím něčím vzpružit. Někdo to dělá alkoholem, prášky, ale já voňavkami. Nosím v kabelce ne jednu, ale dvě slavné vůně. Nikdy se nevoním jen jednou, ale vždycky je smíchám. Nejdříve si dám jednu vůni za ouško, pak se namažu druhou a cítím se jak znovuzrozená a vzpružená," směje se herečka, která v poslední době byla opředena skandály. Mluvilo se o krátké love story s hereckým kolegou Jiřím Langmajerem, kterou popírá, a pak o soudu s otcem jejího dítěte, novinářem Ondřejem Höppnerem.

Milenec zůstal, dítě má ve své péči
Herečka si užila prázdniny a vyhrála soud o dítě. Z toho má velkou radost. "Ty tři týdny na Djerbě byly krásné. Byla jsem tam s dcerkou, maminkou, se sestrou a její holčičkou. Ležely jsme na pláži a najednou se tam objevil můj stálý přítel Viktor Dyk. Přiletěl za mnou. Byla jsem šťastná. Moc jsme si to užili. Vlastně jsem teď spokojená, protože i soud o dítě dopadl pro mne dobře. Otec mé dcery Sofie Frídy chtěl střídavou péči, což je pro tříleté dítě dost složité. Nakonec soud přiřkl dítě do mého opatrování a dohodli jsme se o návštěvách o víkendech. Myslím, že to vyšlo pro nás oba rodiče spravedlivě," míní Ivana Jirešová, která je nyní dost vytížená. Kromě role v televizním seriálu hraje v pražských divadlech Kalich a Palace a je redaktorkou pro kosmetiku jednoho prestižního magazínu.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz