Zpravodajství

VIDEO: Plejáda slavných tváří na večírku Ordinace

VIDEO: Plejáda slavných tváří na večírku Ordinace

Pátou řadu Ordinace v růžové zahradě odstartoval velkolepý večírek, kterého se, kromě populárních tváří seriálu, zúčastnil i sám ministr zdravotnictví Tomáš Julínek.

Zdroj: TV Nova

Hned v úvodu se Tomáš Julínek přiznal, že když Nova vysílá Ordinaci, nemá doma šanci přepnout na fotbal. „Mám rád postavu doktorky Páleníkové v podání Zlaty Adamovské. Je to figura, kterou jsem v medicíně zažil několikrát, a je úplně perfektně trefená," složil poklonu oblíbené postavě ministr. Zlata Adamovská se nechala inspirovat ostříleností „Pálenice" a na konto ministerstva zdravotnictví pronesla: „Od revoluce jsem ministrů zažila asi jedenáct a doufám, že vás Ordinace v růžové zahradě bude bavit stejně tak, jako vy bavíte nás."

Na večírku se ukázala řada tváří seriálu. Středem pozornosti byly představitelky dvou nových postav Anna Polívková a Helena Brabcová. „Budu hrát lékařku, která má daleko svou lásku, a proto je až příliš oddaná své práci," vysvětlovala půvabná dcera Bolka Polívky. „Aničko, tvoje láska sice bude daleko, ale v seriálu se objeví a už dokonce vím, kdo jej bude hrát," překvapil seriálovou Martinu Hermanovou režisér Ján Sebechlebský.

Televize Nova nežije pouze seriálem a už vůbec ne v růžové zahradě, velmi dobře si uvědomuje potřeby českých ordinací. Proto Ústavu péče o matku a dítě v Podolí věnovala inkubátor v hodnotě 750 tisíc korun.

Premiérový díl páté řady seriálu Ordinace v růžové zahradě sledujte už v úterý 28. srpna ve 20 hodin na Nově! Více z večírku v naší videoreportáži.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz