Zpravodajství

VIDEO: Nova řádila na táboře Řadoff 2007!

VIDEO: Nova řádila na táboře Řadoff 2007!

Táboru pro starší děti v Novém Řadově velí pevnou rukou moderátor Snídaně s Novou Pavel Svoboda. Televize Nova v čele s herečkou Michaelou Maurerovou a moderátorem magazínu Víkend Petrem Bělíkem se na tábor vydala. Nepřijela s prázdnou a odvezla si množství zážitků, které měly často podobu přímo kaskadérských výkonů. Uvidíte sami v naší videoreportáži!


„Tohle je Aminka," držela nad hlavou strakatého pejska Míša Maurerová. „Vzala jsem ji s sebou, na táboře ještě nebyla." Veškerá pozornost „puberťáků", jak svým svěřencům s oblibou říká hlavní vedoucí Pavel Svoboda, byla rázem upřená k návštěvě z televize Nova. „Všichni ať se okamžitě seřadí u klubovny, budou se rozdávat volejbalové dresy," ujala se hlavního slova seriálová Digi. Petr Bělík se při volejbalovém utkání hrdě hlásil do první linie.

Bezprostředně po skončení zápasu se veškerá pozornost strhla k automobilu, který si účastníci tábora upravili přesně pro své potřeby. Pavel Svoboda nás pozval na takovou malou rallye, která skončila naraženou hlavou redaktorky internetu, psychickým otřesem fotografa a nadšeným sdělením Petra Bělíka, který, ač seděl na střeše, na konci jízdy prohlásil, že v kabrioletu ještě nejel.

Slavnou rallye, volejbalový zápas a ještě mnohem víc uvidíte v naší videoreportáži!

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz