Zpravodajství

VIDEO: Nova řádila na táboře Řadoff 2007!

VIDEO: Nova řádila na táboře Řadoff 2007!

Táboru pro starší děti v Novém Řadově velí pevnou rukou moderátor Snídaně s Novou Pavel Svoboda. Televize Nova v čele s herečkou Michaelou Maurerovou a moderátorem magazínu Víkend Petrem Bělíkem se na tábor vydala. Nepřijela s prázdnou a odvezla si množství zážitků, které měly často podobu přímo kaskadérských výkonů. Uvidíte sami v naší videoreportáži!


„Tohle je Aminka," držela nad hlavou strakatého pejska Míša Maurerová. „Vzala jsem ji s sebou, na táboře ještě nebyla." Veškerá pozornost „puberťáků", jak svým svěřencům s oblibou říká hlavní vedoucí Pavel Svoboda, byla rázem upřená k návštěvě z televize Nova. „Všichni ať se okamžitě seřadí u klubovny, budou se rozdávat volejbalové dresy," ujala se hlavního slova seriálová Digi. Petr Bělík se při volejbalovém utkání hrdě hlásil do první linie.

Bezprostředně po skončení zápasu se veškerá pozornost strhla k automobilu, který si účastníci tábora upravili přesně pro své potřeby. Pavel Svoboda nás pozval na takovou malou rallye, která skončila naraženou hlavou redaktorky internetu, psychickým otřesem fotografa a nadšeným sdělením Petra Bělíka, který, ač seděl na střeše, na konci jízdy prohlásil, že v kabrioletu ještě nejel.

Slavnou rallye, volejbalový zápas a ještě mnohem víc uvidíte v naší videoreportáži!

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz