Zpravodajství

Nicole Richieová si pobyla ve vězení 82 minut

Herečka Nicole Richieová byla propuštěna z vězení poté, co si odkroutila 82 minut ze čtyřdenního trestu za řízení pod vlivem drog.

Adoptivní dcera zpěváka Lionela Richieho přišla do vězení přesně v 15.15 a byla propuštěna v 16.37, a to "na základě rozsudku a federálních směrnic". Jak uvádí agentura AP, jsou lidé odsouzení na 30 a méně dnů za nenásilné činy většinou kvůli přeplnění věznic propouštěni již během dvanácti hodin. Na základě těchto směrnic bylo prý s Richiovou zacházeno naprosto stejně jako s kýmkoliv jiným, dodává oddělení šerifa ve svém oficiálním prohlášení, inpirovaném zřejmě nedávnou kauzou uvězněné Paris Hiltonové.

Nicole byla původně odsouzena k 96 hodinám vězení, ale trest jí byl snížen na 90 hodin po připočítání doby, kterou strávila v cele při zatčení. Nicole, která je v pátém měsíci těhotenství, dorazila do vězení se svým právním zástupcem a přítelem Joelem Maddenem poté, co ještě stihla vyvenčit své psy. Do cely se ale ani nepodívala. Celý čas strávila dáváním otisků prstů a pořizováním fotografické dokumentace.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz