Zpravodajství

Zápas v rugby fanoušky málem připravil o 200 milionů

Fanatičtí fanoušci rugby Paul a Denise Hardwarovi málem přišli o jackpot v hodnotě 5 milionů liber (203 milionů korun), protože nechtěli zmeškat začátek zápasu mezi Walesem a Argentinou.

"Nechala jsem na kuchyňském stole Paulovi lístek, aby koupil lístek do loterie, ale on neměl čas," líčí největší událost jejich života Denise. "Do začátku televizního přenosu rugby už zbývalo jen pár minut a já to nechtěla zmeškat. Venku navíc pršelo jako z konve, ale nakonec jsem se odhodlala a šla ten lístek koupit. Spěchala jsem, abych byla co nejrychleji zpátky, a myslím, že je to nejlépe investovaných pár minut mého života."

Její manžel si navíc vzpomněl, že minulý týden, když odcházel z kulečníku, viděl padající hvězdu. Tehdy si velice přál, aby vyhrál v loterii. "To byl okamžik, kdy se všechno začalo dařit. Ve středu jsem v loterii vyhrál 10 liber, pak jsem ještě našel 10 liber na ulici. No a v sobotu jsme už vyhráli hlavní cenu. Je to prostě neuvěřitelné," vrtí Paul hlavou.

Manželé z města Street v hrabství Somerset převzali svůj vzácný šek na 4 986 272 liber na stadionu v Cardiffu a předal jim jej jejich idol, velšská rugbyová legenda Gareth Edwards.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz