Zpravodajství

Muž roku 2007 získal 380 kondomů

Muž roku 2007 získal 380 kondomů
Zdroj: Korzo

Jedenáct svalovců soutěžilo o titul Muž roku 2007. A vybrat toho nejatraktivnějšího muže nebyl pro porotu, v níž zasedla i Agáta Hanychová, Eva Aichmajerová a Eva Pilarová, rozhodně jednoduchý úkol. Jejich tip na vítěze jim ale nevyšel.

Porotců bylo totiž celkem sedmdesát tři, díky čemuž organizátoři soutěže požádají o zapsání do Guinnessovy knihy rekordů. Přítomnost tak velké poroty je podle Davida Novotného, který pořádá tuto soutěž už desátým rokem, skutečným průřezem názorů různých věkových skupin.

Vítězem a Mužem roku 2007 se stal jedenadvacetiletý student pražské ČVUT Albert Smola. Albert, který nemá přítelkyni, tráví svůj volný čas studiem a sportem, pravidelně navštěvuje posilovnu. "Do soutěže mě přihlásila kamarádka, ale že vyhraju jsem si vůbec nemyslel, do přípravy jsem investoval jen svůj volný čas," svěřil se bezprostředně po vyhlášení výsledků.

Albert se nechce věnovat v budoucnosti modelingu, ani netouží stát se tváří nějaké firmy s oblečením či kosmetikou. "Já chci dál studovat a teď mám jediné přání - dokončit semestr," řekl. Ceny pro Muže roku jsou daleko skromnější, než pro vítězky soutěží dívčích Miss. Oblečení, hodinky, kosmetika. Albert vyhrál také 380 kondomů, na jak dlouho mu vystačí, prý ale neví. A vzhledem k tomu, že přítelkyni nemá, bude se mu s tímto dárkem lépe hledat, komentovaly jeho situaci přítomné krásky.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz