Zpravodajství

Pletenec jmen v Medvídkovi zjednodušila čtená zkouška - video

Pletenec jmen v Medvídkovi zjednodušila čtená zkouška - video

Znáte to ze života. Děti, úklid, podnikání či mateřská dovolená, oslavy s přáteli, sem tam nějaká ta hádka a do toho si dvě ženy vypráví o tom, kde která má přebytečné kilo. Ano, Aňa Geislerová si s Táňou Vilhelmovou ve filmu Medvídek ukazují své špeky. A navíc si tuto scénu herečky samy vymyslely.

Zdroj: 2media.cz

„Kdybych tohle napsal do scénáře já, tak tu roli nevezmou, ale protože si to vymyslí samy, tak je to ta nejlepší scéna," krčil nad "špekovou" scénou rameny scenárista filmu Petr Jarchovský. Nápad podle Aňi Geislerové vznikl nad lahvinkou vína.  

Herci a postavy mají shodná jména
Jména čtyř ze šesti hlavních postav se shodují s těmi reálnými. Na herce Jiřího Macháčka, Aňu Geislerovou, Ivana Trojana a Romana Luknára tak volají v Medvídkovi jejich křestními jmény. Vzniklo to vlastně náhodou. Na čtené zkoušce se vymyšlená jména pletla s těmi opravdovými, a tak si to štáb zjednodušil. "V určité chvíli se řeklo, že to budeme hrát pod svými jmény, s čímž jediná nesouhlasila Táňa," utrousil na včerejší tiskové konferenci Jiří Macháček. Taťána Vilhelmová si prý vyprosila vyjímku a její figura se jmenuje Vanda.


Několikanásobný medvídek
Motiv medvídka se ve snímku objevuje na více místech. Nejviditelnější je na dortu, který peče Aňa Geislerová na různé oslavy. Obraz medvídka pak visí v galerii třicátníka, kterou hraje Jiří Macháček, sušenky ve tvaru medvídka zdobí cukrárnu a medvídek se jistě mihnul v záběrech dětských hraček. Film se do kin dostane 6. září v šestatřiceti kopiích.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz