Zpravodajství

Lupič ze sázkové kanceláře stále uniká, policie má jeho popis!

Lupič ze sázkové kanceláře stále uniká, policie má jeho popis!

Policisté stále pátrají po ozbrojeném lupiči, který přepadl sázkovou kancelář v centru Zlína. S nožem v ruce si vynutil několik desítek tisíc korun. Muže na útěku ale zachytila jedne z městských kamer.

Zdroj: TV Nova

Na záběrech je vidět utíkající lupič, který přepadl sázkovou kancelář na velmi rušné ulici přímo v centru města. Vytipoval si chvíli, kdy uvnitř nebyli žádní zákazníci a pak zaútočil.

Prodavačku ohrožoval nožem

Po prodavačce chtěl, aby mu poradila s tiketem. Pak ale využil chvíle, kdy otevřela dveře, přimáčkl ji a ohrožoval nožem. Podle našich informací si ze sázkové kanceláře odnesl nejméně 30 tisíc korun. Policisté okamžitě po lupiči rozjeli pátrací akci. Zjistili, že ho naštěstí zachytily městské kamery.

Policie má popis pachatele

Na náměstí Práce, kde se sázková kancelář nachází, ihned vyjeli zlínští kriminalisté a na místě zajistili několik stop. Jde o muže 165 centimetrů vysokého, střední postavy, snědší barvy pleti. Měl husté černé krátce střižené rovné vlasy.

Úterní incident je už 32 loupežným přepadením na Zlínsku, více než dvě třetiny zlínští policisté objasnili. Za loňský rok řešili zlínští kriminalisté 32 loupeží, viníka dopadli ve 23 případech.

Policisté po lupiči stále pátrají. Doufají, že ho díky záběrům z kamery někdo pozná a ozve se na linku 158.

Snídaně s Novou

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz