Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Policie dopadla údajného vraha za pouhou hodinu!

EXKLUZIVNĚ: Policie dopadla údajného vraha za pouhou hodinu!

Pražští policisté odpoledne vyjížděli k mrtvé 48leté ženě v činžovním domě na Novgorodské ulici v Praze 9 Vysočanech. Kriminalisté potvrdili, že ji někdo zavraždil. Jenomže vyšetřování případu nabralo rychlý spád. Neuběhla ani hodina a v policejních poutech skončil pravděpodobný vrah.

Zdroj: TV Nova

Mrtvou ženu našla její sestra. Zítra totiž měla oslavit 49. narozeniny. Když ale nepřišla do práce, vydala se ji spolu s kolegyněmi hledat. Nikdo ale neotvíral, proto zavolaly hasiče. Po vypáčení dveří se jim naskytl hrůzný pohled. Žena ležela pod oknem mrtvá.

Hádky na denním pořádku

Podle sousedů docházelo v bytě každý den k hádkám mezi zavražděnou a jejím bývalým manželem, se kterým se před pár dny rozvedla. Vraždou tak prý vyvrcholily spory manželů.

Policie okamžitě rozjela pátrání. Policisté nenašli vraždící zbraň. Proto prohledávali popelnice v okolí místa činu. A s úspěchem. Během jedné hodiny se jim podařilo vraha vypátrat. V poutech pak odváděli skutečně bývalého manžela zavražděné. Jakým způsobem muž svou bývalou manželku zabil, nechce policie prozradit. Pokud se jeho vina prokáže, hrozí mu až 15 let za mřížemi.

Mluvčí pražské policie Eva Miklíková serveru nova.cz potvrdila, že policie má podezření na násilnou smrt a z činu podezírá blízkou osobu zavražděné, bývalého manžela. „Věc je ale v počátcích a je předmětem dalšího šetření, proto nemůžeme podávat bližší informace", doplnila mluvčí.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz