Zpravodajství

Horváthovo hajlování řešila komise

Disciplinární komise Českomoravského fotbalového svazu řešila, zda natažená pravice Pavla Horvátha při nedělním zápasu Sparty se Žižkovem byla rasistické gesto. Sám kapitán Sparty přitom tvrdí, že šlo o uklidňování fanoušků.

Krátce před koncem utkání se totiž Pavel Horváth přiblížil ke kotli sparťanských fanoušků a směrem k nim zvedal nataženou pravici.

Sám kapitán se za své chování dodatečně omluvil. Divákům vzkázal, že šlo o nešťastné gesto, ale rozhodně prý nemělo rasistický podtext. Podobně znělo i stanovisko vedení klubu.

 

Sparta Praha už v minulosti musela několikrát řešit podobné stížnosti hlavně na fanoušky. Poprvé se ale podle svazu řeší takovéto nevhodné chování hráče.

 

 

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru trajektu na Filipínách zahynulo nejméně 7 lidí

Nejméně sedm lidí přišlo o život při pondělním požáru trajektu Mercraft 2 na Filipínách, který převážel 124 lidí včetně posádky z ostrova Polillo do Realu v provincii Quezon, informuje agentura AFP. Fotografie sdílené pobřežní stráží ukazovaly, jak se z lodi zachvácené požárem. Doposud bylo zachráněno na 120 lidí, po zbytku pasažérů pátrá pobřežní stráž. K neštěstí došlo asi 7 kilometrů od přístavu.

Píše se na Deník.cz