Zpravodajství

Matka odložila dítě do lesa, mezi bezdomovce a narkomany!

Matka odložila dítě do lesa, mezi bezdomovce a narkomany!
Zdroj: TV Nova

Dva strážníky z Dubí na Teplicku při zásahu napadl bojový pes. Když našim reportérům chtěli místo ukázat nestačili se divit. Uprostřed lesa objevili čtyřletého hladového chlapce bez matky. Nalezené dítě žilo v drsných podmínkách minimálně týden. Strážníci ho cizímu muži, kterému ho dala matka na starosti, ihned odebrali.

Les, v něm postavené konstrukce připomínající stany, rozházené věci. Na zemi sedí čtyřletý chlapec. Pouze v šortkách a mikině. Tento pohled se naskytl strážníkům, když šli reportérům naší televize ukázat místo, kde je před dvěma dny napadl stafordský teriér.

Našli ho mezi narkomany

Dítě žilo mezi bezdomovci a narkomany. Když strážníci zjistili v jakých podmínkách, neváhali a hned si ho odvezli na stanici. Kde má chlapec matku zatím není jasné. Když ho strážníci v lese našli, měl ho na starosti cizí člověk.

Po okolí volně běhal pes, který ve čtvrtek strážníka pokousal. Čtyřletý Luděk si prý se psem denně hrál. Podle policie tak mohlo dojít k další tragédii.

Chlapec žil po rozvodu v péči matky. K tátovi se prý dostal jen málokdy. Víkend bude čtyřletý Luděk k trávit u otce, poté úřady rozhodnou, co s ním bude dál.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz