Zpravodajství

Matka odložila dítě do lesa, mezi bezdomovce a narkomany!

Matka odložila dítě do lesa, mezi bezdomovce a narkomany!
Zdroj: TV Nova

Dva strážníky z Dubí na Teplicku při zásahu napadl bojový pes. Když našim reportérům chtěli místo ukázat nestačili se divit. Uprostřed lesa objevili čtyřletého hladového chlapce bez matky. Nalezené dítě žilo v drsných podmínkách minimálně týden. Strážníci ho cizímu muži, kterému ho dala matka na starosti, ihned odebrali.

Les, v něm postavené konstrukce připomínající stany, rozházené věci. Na zemi sedí čtyřletý chlapec. Pouze v šortkách a mikině. Tento pohled se naskytl strážníkům, když šli reportérům naší televize ukázat místo, kde je před dvěma dny napadl stafordský teriér.

Našli ho mezi narkomany

Dítě žilo mezi bezdomovci a narkomany. Když strážníci zjistili v jakých podmínkách, neváhali a hned si ho odvezli na stanici. Kde má chlapec matku zatím není jasné. Když ho strážníci v lese našli, měl ho na starosti cizí člověk.

Po okolí volně běhal pes, který ve čtvrtek strážníka pokousal. Čtyřletý Luděk si prý se psem denně hrál. Podle policie tak mohlo dojít k další tragédii.

Chlapec žil po rozvodu v péči matky. K tátovi se prý dostal jen málokdy. Víkend bude čtyřletý Luděk k trávit u otce, poté úřady rozhodnou, co s ním bude dál.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz