Zpravodajství

Princ William se na Seychellách oženil - alespoň symbolicky

Poté, co se vrátil princ William z prázdnin na Seychellách, kde si užíval slunce a moře s přítelkyní Kate Middletonovou, není už pochyb, že to myslí s půvabnou tmavovláskou vážně. Absolvoval tam totiž symbolický sňatek, který tam nabízejí turistické kanceláře.

Pětadvacetiletý dědic britského trůnu absolvoval krátký romantický obřad s úsměvem na rtech a Kate také, i když jí místo zlatého snubního prstenu navlékl na prst jen kožený červený kroužek, koupený od domorodého prodavače na pláži. Na sobě měl princ triko a šortky, zatímco Kate si oblékla barevný sarong. Sňatku požehnal před dvěma svědky místní kazatel a předříkával slavnostní slib, v němž se William zavázal, že Kate bude "navždy milovat a chránit."

Pár se před čtyřmi lety seznámil na universitě, kde oba studovali, a až na krátkou epizodu letos v dubnu jsou od té doby téměř nerozluční.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Německem otřásá skandál. EU volá po sankcích proti bývalému kancléři

Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder se zřejmě brzy objeví na sankčním seznamu Evropské unie v souvislosti s válkou na Ukrajině. Požadavek se ozývá z Evropského parlamentu. Důvodem jsou silné vazby, které Schröder má na Rusko a jeho prezidenta Vladimira Putina. Zřejmě i z tohoto důvodu přišel o některé finanční výhody, které doposud měl. Spolkový sněm mu vzal všechny výhody s výjimkou renty a osobní ochranky.

Píše se na Deník.cz