Zpravodajství

Místo v životě: Dotočeno!

Oblíbený seriál televize Nova Místo v životě už je ve střižně. Dotočil se poslední záběr a nezbývá než se těšit na příští rok, kdy jej televize Nova uvede na svých obrazovkách.


Natáčení skončilo scénami natočenými v bezprostřední blízkosti domu Kadlece seniora (Luděk Munzar), ve kterých se otec Jana Kadlece (Ondřej Vetchý) pouští do náročné renovace automobilu - veterána. Diváci se v dalším pokračování mohou těšit na své oblíbené hrdiny v podání charismatického Ondřeje Vetchého, stále oblíbenější Anny Šiškové, Jana Hrušínského, Tomáše Hanáka a celé řady dalších.

Tvůrci seriálu, kteří již nyní slibují podívanou plnou dramatických zvratů v ději i vztazích hlavních protagonistů, jsou přesvědčeni, že další pokračování doposud velmi oblíbeného seriálu si opět cestu k divákům najde. „Rozehráváme velké množství příběhů. Všechno je ale pojímáno realisticky. Krkolomné zvraty v dění u nás diváci nenajdou. Nic zkrátka není přitažené za vlasy. Zakládáme si na tom, že takhle nějak by se daná situace mohla odehrát i v reálném životě," vypočítává triumfy režisér Chlumský.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz