Zpravodajství

VIDEO:Macháček: Medvídek – to co mělo zůstat skryto

VIDEO:Macháček: Medvídek – to co mělo zůstat skryto

Snídani s Novou navštívil oblíbený český herec a muzikant Jiří Macháček. Důvod byl jasný – pozvat všechny na nový český film, který právě vplouvá do kin. "Medvídek je o nás všech," slibuje.

Zdroj: TV Nova - Kiril Táborský

„Film je o šlamastikách," odpověděl stručně na otázku o čem film vlastně je Jiří Macháček. „Děj se točí kolem trojice kamarádů, kteří se znají už z gymplu a jejich manželek," dodal. Podle herce ve filmu vyplavou na povrch věci, které zřejmě měly být ukryty hluboko pod povrchem. „Některé věci jsme se vůbec neměli dozvědět, ale dozvěděli," napíná Macháček a které už neprozradí.

„Lidem možná přijde téma filmu absurdní a směšné, ale všichni nakonec zjistí, že je to film o nás, a že spoustu věcí a situací vlastně prožíváme stejně," řekl Jiří Macháček.

Na celý rozhovor se podívejte v přiloženém videu.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz