Zpravodajství

Spím se svým ex-manželem!

Spálit mosty za minulostí je těžké...

Před několika lety jsem se rozvedla. Dnes žiji s přítelem, který je báječný a se kterým si výborně rozumím. Vychováváme spolu mé dvě děti z předchozího manželství. I ony s ním dobře vycházejí.

Stala se mi ale taková věc. S bývalým manželem jsme se sešli na kávě, abychom probrali nějaké věci ohledně dětí, a nějak se nám to zvrtlo. Od té doby jsme spolu několikrát spali. Je mi ho líto, protože žena, kvůli které se se mnou rozešel, mu zakazuje styk se svými dětmi a jak sám říká, leze mu na nervy. Co mám dělat?
Jana, Ostrava


Milá Jano,

rozhodnutí je bohužel pouze a jenom na vás. Já vám ale mohu říct, že lítost je chatrný základ čehokoliv. Je fajn, že s manželem dobře vycházíte, ale být vámi, držím se vašeho báječného přítele. Váš ex-manžel si vybral jinou ženu, vy s ním dnes dobře vycházíte, komunikujete, nedáváte mu vzniklou situaci za vinu a tak by to mělo zůstat.
Mám z popsané situace dojem, že manžel za vámi pouze utíká ze vztahu, který mu nevyšel. Utíká za někým, u koho cítí jistotu. Jestli chcete riskovat dobrý vztah s přítelem pro muže, který vás už jednou i s dětmi opustil, tak prosím, ale být vámi všechno bych si raději dvakrát rozmyslela.

Hodně štěstí a šťastnou ruku při výběru.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz