Zpravodajství

Při požáru uhořel malý chlapeček

Při požáru uhořel malý chlapeček
Zdroj: HZS

K obrovské tragédii došlo v úterý krátce po poledni v Malecké ulici v Chrudimi. Ani ne dvouletý chlapeček tu uhořel v rodinném domě. Lékaři ani hasiči už neměli šanci ho zachránit. Případ řeší policie.

Hustý dým valící se z oken. Tak takový pohled se naskytl hasičům po příjezdu na místo tragédie. Ti okamžitě začali s požárem bojovat. Z místnosti šlehaly plameny, celý objekt byl zahalen kouřem.

Původně to vypadalo, že všichni obyvatelé včas vyběhli ven. Když ale hasiči mohli konečně dovnitř, přinesli ven šokující zprávu. "V jedné z místností leží ohořelé tělíčko malé dítěte." Obyvatelé domu byli otřesení. Nikomu se nechtělo příliš mluvit. Jak je možné, že dítě zůstalo v plamenech, nikdo nedokázal vysvětlit.

"Mrtvého chlapce nalezli hasiči při zásahu," řekl operační důstojník hasičů. K uhašení vyjeli chrudimští profesionální hasiči a dvě jednotky dobrovolných hasičů z Chrudimi a Slatiňan.

Na místo tragédie už dorazili i soudní znalci, aby ohledali tělo. Policejní komisař okamžitě nařídil soudní pitvu, která má vyloučit cizí zavinění.

Na místě zasahovali tři hasičské jednotky

Hasiči v dýchacích přístrojích bojovali s ohněm tři hodiny, oheň se totiž šířil celým podkrovím. Co bylo příčinou požáru, policisté stále vyšetřují. Výsledky budou známy do několika dnů.

 

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz