Zpravodajství

Pohřešovaný David se bál, že ho spolužáci nepřijmou

Pohřešovaný David se bál, že ho spolužáci nepřijmou

Drama se šťastným koncem se odehrálo v Olomouci. Od pondělka tam policisté pátrali po 11letém Davidovi. Chlapec nedošel třetího září do školy a jakoby se po něm slehla zem. V úterý odpoledne si jeho rodina naštěstí mohla oddychnout. Za útěkem prý byla obava z toho, že ho ve škole nepřijmou, protože měl kvůli stěhování původně nastoupit jinde.


Ve středu už bude naštěstí znovu se svými spolužáky. Maminka a sestra viděly Davida naposledy v pondělí ráno. Šel do školy, kam se ale bohužel nedostavil odpoledne ani nepřišel domů, říká policistka.

Téměř tři desítky policistů se zapojily do pátrání. Chlapec odešel v pondělí ráno do školy, ale nedošel tam. Bezproblémového hocha, který se dobře učil a nikdy z domova neutíkal, našla v úterý odpoledne jeho matka s policistou.

Hoch je v pořádku a vrátil se již domů, řekla olomoucká policejní mluvčí Marta Vlachová.

Rodiče nejdřív pátrali sami

Naposledy byl spatřen kolem 13:00 kamarády v Rožňavské ulici nedaleko prodejny elektro. Rodiče po chlapci nejdříve pátrali sami, ale poté se obrátili na policii.

"Do pátrací akce po chlapci bylo nasazeno 27 policistů, kteří tvořili 12 hlídek. Chlapce hledali od pondělního odpoledne, kdy pohřešování nahlásila jeho matka, v okolí jeho domu, po rodině, kamarádech, ulicích či obchodních domech a na nádraží," doplnila policejní mluvčí.

Policisté také vyvěšovali plakáty s jeho popisem a fotografií.

 

Snídaně s Novou

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz