Zpravodajství

VIDEO: Generální ředitel TV Nova: Máme hity letošního podzimu

VIDEO: Generální ředitel TV Nova: Máme hity letošního podzimu

Generální ředitel televize Nova Petr Dvořák si přivstal do Snídaně s Novou, aby diváky seznámil se všemi novinkami, které je na podzim na obrazovkách Novy čekají. Bude jich mnoho a budou překvapující – slibuje.

Zdroj: TV Nova

„Jedním z hlavních hitů letošního podzimu je nová šou s názvem Vem si mě," rozhovořil se o první novince generální ředitel. „Prostřednictvím ´Vem si mě´ se diváci dostanou do jiné životní dimenze, do které by možná ani neměli možnost nahlédnout. Posadí se tak na sedadlo Ferrari, nebo se ubytují v luxusním hotelu," láká ke sledování Petr Dvořák, „Milionáře vám ukážeme už tuto neděli."

Další horkou novinkou je jistě seriál Útěk z vězení. „Tento seriál má v Americe své věrné diváky a já pevně doufám, že si je najde i u nás," řekl Dvořák. „Několik dílů jsme dokonce ukázali i známým českých vězňům. Jejich reakce byly skutečně velmi zajímavé."

Další novinkou, kterou jste jistě nepřehlédli je nová grafická tvář televize. „Kampaň jsme pojmenovali Vy jste naše hvězdy, protože vedle hvězd televize, které denně vídáte na obrazovkách, jsou našimi hvězdami také diváci," vysvětlil Dvořák. „Kampaň bude dál gradovat, takže slibuji, že se máte na co těšit a zcela jistě vás překvapíme," slíbil.

Snídaně s Novou startuje každý všední den minutu před šestou!

 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz