Zpravodajství

Ztracený Desmond má na Havaji ráj

Ztracený Desmond má na Havaji ráj

Ve druhé řadě seriálu Lost jste jej téměř neviděli, v té třetí se dostane "ztracený" Desmond do popředí. S jeho představitelem Henrym Ian Cusickem se v Londýně setkala reportérka Volejte Novu Lucie Pazderková.


Seriál vzniká na Havaji, proto se tam hlavní představitelé přestěhovali. Žádný si tam ale nepořídil dům, protože pověra říká, že ten, kdo jej zakoupí, brzy ze seriálu zmizí. I Henry alias Desmond má dům pronajatý. Více než se svými hereckými kolegy se ve volném čase stýká s rodiči svých dětí.

Henry Ian Cusick se narodil v Peru, odkud pochází jeho matka. Jeho otec je Skot. Studium herectví zanedlouho vzdal a hledal uplatnění v divadle. Brzy se vypracoval, až v roce 1995 získla ocenění za nejlepšího mladého divadelního herce v klasické hře. Mezi jeho velké hobby patří fotbal a surfování.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie kvůli zakázkám zasahuje ve správě jaderných úložišť

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) v pondělí od ranních hodin zasahují v pražském sídle Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO). Informuje o tom zpravodajský web Seznam Zprávy. Policisté se mají zajímat o dokumenty k některým veřejným zakázkám. "Mohu pouze uvést, že náš útvar dnešního dne provádí úkony trestního řízení, nicméně podávání informací má vyhrazeno Vrchní státní zastupitelství v Praze," potvrdil webu mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej. Server Hlídač státu uvedl, že SÚRAO uzavřela v posledních letech 626 smluv v hodnotě sedmi miliard korun.

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz