Zpravodajství

Zastavili stopaři, ten je pobodal a ujel jejich autem!

Zastavit stopaři se ne vždy vyplatí. Poznali to dva muži z Brna. Podle nich měli na své cestě do Prahy zastavit stopaři, ten měl na ně po několika kilometrech zaútočil nožem a oba pobodal.

Na sto dvanáctém kilometru dálnice D1 před třetí odpoledne je donutil zastavit a sám si prý sedl za volant a ujel ve směru Praha. Přepadení se stalo na 111. kilometru dálnice ve 14:15.

Podle policie muže v osobním automobilu přepadl neznámý muž na odpočívadle u dálnice D1 v Pávově u Jihlavy. Vlezl k nim do vozu Opel Astra a pobodal je nožem. Když před ním poranění muži utekli, pachatel jejich vůz nastartoval a odjel směrem na Prahu.

Nejsou v ohrožení života

Podle krajských záchranářů byli zraněni dva šestatřicetiletí muži. Jeden byl pobodán na paži, druhý na zádech a na krku. "Zatím to nevypadá, že by byl ohrožen na životě," řekl ředitel krajské zdravotnické záchranné služby Lukáš Kettner. Zranění byli převezeni na chirurgickou ambulanci do nemocnice v Jihlavě.

Popis pachatele policie zatím nezná, čeká se na výslechy obou zraněných. Po útočníkovi bylo vyhlášeno pátrání i na hranicích.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz