Zpravodajství

Zastavili stopaři, ten je pobodal a ujel jejich autem!

Zastavit stopaři se ne vždy vyplatí. Poznali to dva muži z Brna. Podle nich měli na své cestě do Prahy zastavit stopaři, ten měl na ně po několika kilometrech zaútočil nožem a oba pobodal.

Na sto dvanáctém kilometru dálnice D1 před třetí odpoledne je donutil zastavit a sám si prý sedl za volant a ujel ve směru Praha. Přepadení se stalo na 111. kilometru dálnice ve 14:15.

Podle policie muže v osobním automobilu přepadl neznámý muž na odpočívadle u dálnice D1 v Pávově u Jihlavy. Vlezl k nim do vozu Opel Astra a pobodal je nožem. Když před ním poranění muži utekli, pachatel jejich vůz nastartoval a odjel směrem na Prahu.

Nejsou v ohrožení života

Podle krajských záchranářů byli zraněni dva šestatřicetiletí muži. Jeden byl pobodán na paži, druhý na zádech a na krku. "Zatím to nevypadá, že by byl ohrožen na životě," řekl ředitel krajské zdravotnické záchranné služby Lukáš Kettner. Zranění byli převezeni na chirurgickou ambulanci do nemocnice v Jihlavě.

Popis pachatele policie zatím nezná, čeká se na výslechy obou zraněných. Po útočníkovi bylo vyhlášeno pátrání i na hranicích.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Německem otřásá skandál. EU volá po sankcích proti bývalému kancléři

Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder se zřejmě brzy objeví na sankčním seznamu Evropské unie v souvislosti s válkou na Ukrajině. Požadavek se ozývá z Evropského parlamentu. Důvodem jsou silné vazby, které Schröder má na Rusko a jeho prezidenta Vladimira Putina. Zřejmě i z tohoto důvodu přišel o některé finanční výhody, které doposud měl. Spolkový sněm mu vzal všechny výhody s výjimkou renty a osobní ochranky.

Píše se na Deník.cz