Zpravodajství

Štíbrová: Karolína byla dětská a naivní

Nikol Štíbrová se čím dál víc podobá své seriálové matce Dagmar Krausové v podání Kateřiny Brožové. Jak se se svou postavou sžívá a co všechno nám o sobě tato mladá půvabná herečka prozradila?


„Spolupracujeme a známe se už čtyři roky, takže natáčení bylo a je super. Atmosféra je lepší a lepší, taková přátelská, až bych řekla skoro rodinná. Dělám to moc ráda, na place mám spoustu známých a kamarádů. Vlastně se dá říct, že to beru jako formu relaxu," prozradila mladá dáma, jež je charakteristická svou upovídaností a netají se tím, že má se seriálovou Kájou leccos společného.

„Na začátku byla postava Karolíny ode mě hodně odlišná - byla ještě taková dětská a naivní. I když - možná jsem v té době byla naivní i já sama (smích). Teď jsme dotočili trojku, a v té už se mi podobá daleko víc. Tím pádem se mi i daleko lépe hraje." Jak nicméně sama přiznává, podíl na tom má nejenom typová podobnost s Karolínou, ale také umně napsané dialogy z pera scenáristky Evy Papouškové.

Víte o Nikol Štíbrové?
- Narodila se 4. října 1986.
- Ve čtyřech letech začala navštěvovat dramatický kroužek a o pouhý rok později už byla zapsaná v barrandovské kartotéce.
- V současné době měří 173 cm a váží okolo 50 kg.
- Její první hereckou příležitostí byla role malé princezničky v pohádce Dračí prsten, kde si zahrála po boku známého Franca Nera.
- Kromě herectví se věnovala také dabingu, svůj hlas propůjčila třiceti dětským postavám.
- Ráda zpívá, hraje na kytaru a tancuje. Dříve se věnovala aerobiku, který jí vynesl titul I. vicemini miss aerobic 1999. Dnes prý dává přednost lyžování, procházkám se svými psy (má hned dva - Candy a Elsu) či plavání.

Seriál Pojišťovna štěstí sledujte každé pondělí a středu ve 20 hodin na Nově! Premiérovou třetí řadu začneme vysílat 8. října. Těšte se!

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz