Zpravodajství

Povedený trojlístek podvodníků obelstil výherní automat

Povedený trojlístek podvodníků obelstil výherní automat
Zdroj: TV Nova

Drzost některých podvodníků nezná mezí. Už podruhé se podařilo trojici mužů jednoduchou fintou obelstít výherní automat v jedné herně ve Stříbře. Poprvé takto podvodem získali před půl rokem 12 tisíc korun. Při další návštěvě herny odcházel povedený trojlístek podvodníků z herny bohatší. A to o více než 21 tisíc korun.

Po prvním podvodu nechal majitel v herně nainstalovat kamerový systém. Ani viditelně umístěné kamery ale podvodníky neodradily.

Šli na to chytře

Ke svému činu si vybrali speciální typ automatu. Kasička je těsně pod otvorem, kam se strkají bankovky. Když se jim ji podařilo otevřít, stačilo už jen několikrát vložit bankovku, opět ji vyjmou a výhru pak načíst jako výherní kredit. A pak už jen požádali obsluhu o vyplacení peněz.

A nebyl to jediný bar, který podvodníci během své noční jízdy Stříbrem navštívili.

Policie na místě zajistila spoustu stop, k dispozici je také záběr kamer, takže pokud se podaří zlodějíčky dopadnout, hrozí jim až dva roky za mřížemi.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Krátká zpráva

Severní Korea hlásí "pozitivní trend" v boji proti covidu, případy horečky klesají

Státní média v Severní Koreji dnes oznámila “pozitivní trend“ ve vývoji epidemie covid-19. Poprvé za téměř 10 dní, od doby, kdy Severní Korea přijala opatření v boji proti šíření nákazy, klesly denní případy "horečky" (jak je toto onemocnění v zemi oficiálně označováno) pod 200 000 případů. Prvního nakaženého Severní Korea přiznala 12. května a v současné době eviduje zhruba 2,5 milionu nakažených. Se symptomy onemocnění už zemřelo skoro 70 lidí.

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz