Zpravodajství

Přesolila hamburger, zavřeli ji do vězení!

Za přesolený hamburger do vězení. Přesně kvůli tomu se na jednu noc dostala za mříže pracovnice jednoho amerického Mc Donaldu. Zákazník, který si ho koupil, byl policista, kterému se po něm udělalo špatně. Žena má na krku přestupek z nedbalosti.

Trochu soli navíc - přesně to způsobilo dvacetileté americké kuchařce v Mc Donaldu velké problémy. Když připravovala hamburger, nešetřila solí a měla smůlu - koupil si ho policista, kterému se pak udělalo špatně. Vrátil se, prodavačku vyvedl z budovy a začal ji vyslýchat.

Žena je teď obviněná z přestupku z nedbalosti a noc strávila ve vězení. Soudce ji po slyšení propustil na kauci v přepočtu dvacet tisíc korun.

Američanka se přiznala, že hamburger přesolila. Oznámila to ale včas svému nadřízenému, který se snažil dostat sůl z masa. To se ale přesto dostalo k zákazníkům. Policie poslala vzorky přesolených hamburgerů na expertizu.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Oklahoma schválila nejpřísnější protipotratový zákon v USA

Oklahomští zákonodárci schválili nejpřísnější protipotratový zákon v USA. Kriminalizuje všechny interrupce s výjimkou ohrožení života ženy. A také znásilnění či incestu, kterými se však musí zabývat orgány činné v trestním řízení. Zákon bude platit okamžitě, až ho podepíše guvernér, který tak hodlá učinit v nejbližších dnech.

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz