Zpravodajství

Koncert pro "Hrdiny" začíná za pár hodin - video

Koncert pro "Hrdiny" začíná za pár hodin - video

Na Karlově náměstí dnes v podvečer vypukne dobročinný koncert u příležitosti projektu Hrdinové mezi námi. Kromě muziky se bude diskutovat o násilí v ulicích a o hrdinství. Na místě bude řada známých osobností v čele s patronkou Ivou Velíškovou.

Zdroj: TV Nova

Koncert na podporu projektu Hrdinové mezi námi bude probíhat symbolicky na Karlově náměstí, tedy v místě, kde kvůli své odvaze zahynul střihač TV Nova Michal Velíšek. Od páté hodiny odpolední na pódiu vystoupí Petr Bende s kapelou, Petra Janů, David Spilka & James D.S. nebo třeba osobnosti jako je moderátorka Televizních novin Pavla Charvátová, seriálový lékař Petr Rychlý či moderátoři Snídaně s Novou Tomáš Krejčíř a Michaela Dolinová.

Dnešní akce se mimo jmenovaných lidí zúčastní primátor pavel Bém. Projekt, který organizuje Nadace Adra, má za úkol vzbudit diskuzi a zároveň hledat mezi lidmi hrdiny. Z těch každoročně vybere jednoho, který dostane Cenu Michala Velíška. Kandidát na ocenění měl pro druhého riskovat vlastní život a zároveň nemá pocházet z řa profesionálů.

Organizátoři tak vyzývají, ať lidé nominují hrdiny ze svého okolí prostřednictvím formuláře, který bude na Karlově náměstí a ten, kdo nenavštíví dnešní koncert, ale má ve svém okolí nějakého vhodného kandidáta, najde přihlášku na webu Nadace Adra. S pěti vybranými hrdiny se diváci seznámí v listopadu prostřednictvím pořadu Na vlastní oči.běhu listopadu v pořadu TV Nova Na vlastní oči. Cenu Michala Velíška obdrží ten, kdo v prosincovém hlasování získá nejvíce divácké podpory.
TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz