Zpravodajství

Karel Gott má po muzeu i vlastní restauraci

Otevření nové pražské restaurace vzbudilo včera výjimečnou pozornost. Jak jinak, když se podnik bude prezentovat nejen špičkovou kuchyní a víny, ale také VIP názvem: Gott Gallery Restaurant. Objevili se zde kromě Mistra samotného i Lucie Bílá, Miss World Taťána Kuchařová, Ladislav Štaidl a další celebrity. Majitel Jan Moťovský, který vlastní i jevanský Gottland, věří, že známí lidé sem budou přicházet i "jen tak", strávit příjemný večer a dobře se najíst.


Karel Gott je zase spokojený s výzdobou podniku - stěny totiž zdobí věrné kopie jeho obrazů, provedené fototgrafickou technikou na plátně. Zpočátku se mu sice myšlenka podniku s jeho jménem nelíbila, ale nechal se přesvědčit. "Ne, teď určitě nelituji," potvrdil Zlatý slavík.

rostředí je totiž v jeho oblíbeném stylu art deco a podává se Gottova oblíbená káva, pocházející z Etiopie.

Servírované pokrmy potom mají názvy připomínající buď Mistra samotného nebo názvy jeho obrazů. Velmi lákavě zní například slavičí jazýčky z kachních prsíček marinovaných v pomeranči a čerstvé bazalce. Z vín je samozřejmě zvlášť doporučováno to, které dostalo jméno po nejmladší Gottově dceři Charlottce.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz